Rüyada Saç Kurutmak

Rüyada Varil Görmek

Rüyada Japon Görmek

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüya Tabirleri Haziran 15, 2017
204 views

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkacak bir sorun, yapılacak bir iş ya da gerçekleştirilecek bir çalışma için geniş bir insan topluluğu tarafından tanınan ve sevilen bir kişiden çok büyük ve geniş çaplı bir yardım alınacağına ve bu sayede sorunların ortadan kalkacağına alamet edilir.

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalara ve projelere imza atarak çok yüksek mevkilere terfi edilmeye işaret edilir. Aynı zamanda, yakında gelecek ve rüya sahibini çok sevindirecek sürpriz gelişmelere tabir edilir.

Rüyada ünlü birini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, toplum tarafından sevilen ve sayılan bir kişiden yardım alıp hayal ettiği ve gerçekleştirmek istediği şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada ünlü birini hamile görmek, rüya sahibinin, eğitim hayatında ve sosyal hayatında hayata geçirmek istediği bir arzusu için yanlış yollara sapacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına ve tekin olmayan insanlar ile kötü işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ünlü birini ölmüş görmek, yapılmak istenen şeyler için çok büyük emekler sarfedileceğine ve çok büyük miktarda para kaybedileceğine buna rağmen işlerin ve planların pek yolunda gitmeyeceğine ve neredeyse çalışmaları durdurmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada ünlü birini hasta görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılmak istenen şeylerden ötürü çok çalışmaya ve çok para harcayıp emek vermenin karşılığında çok hayırlı bir sonuca varılacağına ve bu sayede çok büyük başarılara ve yüklü miktarda paraya ulaşılacağına alamet eder. Ayrıca, kısmeti bol bir işle uğraşılacağına yorulur.

 

Alışılmadık metotlar kullanarak başarıya ulaşmak sonucunda büyük iş patronlarının dikkatini çekmek, ülkenin en iyi firmalarından teklif almak demektir. Gülmek ve mutlu olmak manasına da gelen rüya kişinin neredeyse umudunu yitirmek üzereyken bir anda şansının açılacağını, olmaz gözüyle baktığı her ne varsa gerçek olacağını tabir eder.

Talihin açılması, kişinin nasibinin çoğalmasını ve sahip oldukları için Allah’a gece gündüz dua edecek olmasını işaret eder. Dünyevi zevklerin hepsini tadacak olan rüya sahibinin rızkının kesilmeyeceğini, yaptığı işte marka haline geleceğini, hem itibarını artırıp, hem de toplumda aranan biri haline geleceğini delalet eder.

Kişinin gerçek hayatta da ünlü biri olacağına delalet eder ve genç kimseler için alacakları eğitimin görsel sanatlar, grafik, resim, fotoğraf veya sinema, televizyon gibi alanlarda olacağını, kişinin toplum tarafından sevilen ve tanınan bir sima olarak yaşayacağını, gelir durumunun da şöhretiyle beraber sürekli artacağını işaret eder. Hayırlı bir rüya olmasının yanında şansın yüze güleceğini, iyi bir fırsat sayesinde kişinin hayatının kurtulacağını da tabir eder.

Olur olmadık hayaller kuran rüya sahibinin zorda kaldığı her an kendi içine kapanacağını ve bu nedenle sorunları çözmekte yetersiz kalacağını ifade eder.

Yakın bir arkadaşa götürülecek teklif anlamına gelen rüya, özellikle kişinin bir süredir düşündüğü yeni iş atılımları ile ilgili kendisine ortak bulma düşüncesi içinde olduğunu ve bu durumu yakınlarına açacağını tabir eder.

Şartları iyi etüt etmeden hareket geçecek olan rüya sahibinin hayaline kavuşamayacağına tabir edilir. Başkalarının sözlerine aşırı derecede kulak asmak ve kendini fazlasıyla önemsemek sonucunda kibirlenecek olan rüya sahibinin sonuçların olumsuz olması yüzünden moral bozukluğu yaşayacağını, sahip olduğu hayatla yetinmediği için de bir türlü manevi açıdan tatmin olmayacağını işaret eder.

Yanlış yollara sapmak, kendi yeteneklerinin üzerinde işlere kalkışmak ve bir türlü istenen sonuca ulaşamamak demektir. Duygusal açıdan ne istediğini bilmeyen rüya sahibinin, aynı anda pek çok kişiye yönelmesi sonucunda güvenilir bir ilişki kuramadığı için bir türlü evlenemeyeceğini, öncelikle ne istediğine karar vermesi gerektiğine alamettir.

Egolarının kurbanı olan kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevilmeyeceğini, her ne yaparsa yapsın bir türlü istediği gibi bir hayata sahip olamayacağını ve aşırı şaşaalı bir hayat sürdürmesinden dolayı da mal varlığını hızla tüketeceğini ifade eder.

Kaderine karşı gelecek olan rüya sahibinin farkında olmadan günah işleyeceğini, bir türlü huzur bulamayacağını, ailesiyle arasında bitmek bilmeyen tartışmalar yaşanacağını bildirir. Aynı zamanda kişinin manevi açıdan son derece kanaatkar olduğunu da bildirir.

Azla yetinmeyen rüya sahibinin açgözlülüğü yüzünden kendisini küçük duruma düşüreceğini, zengin olsa bile hala yoksul biri gibi yaşaması yüzünden insanların gözünde değersizleşeceğini tabir eder.

İyi ve geleceği parlak evlatlara sahip olmak manasına gelen rüya, bekar kişiler için daha önce evlenmiş, çocuğu olan biriyle evlilik yapacaklarına, ailelerinin bu ilişkiye onay vermemelerinden dolayı psikolojik olarak yıpranacaklarına ve onları ikna etmek için uğraşacağına işaret eder. Duygusal ilişkisindeki pürüzleri ortadan kaldırmak isteyen rüya sahibinin arkadaşlarından yardım isteyeceğini de tabir eder.

Ganimete konmak, tanıdık birinden maddi yardım görmek, ailesinin mal varlıklarını kendi işleri için kullanmak demektir. Farklı bir yoruma göre ise, kişinin daha önce yardım gördüğü, kendisine pek çok konuda el uzatmış bir insana karşı vefasızlık yapacağını ve o kimseyi hayal kırıklığına uğratacağını da bildirir.

Daha önce tanınmayan veya çok fazla samimiyet içinde olunmayan birine yardımda bulunmak, yoksul birine iş bulmak ya da o kimseye maddi olarak düzenli yardım etmek ve hayır duası almak demektir. Kişinin herhangi bir şekilde karşılık beklemeden yapacağı iyiliklerin gelecekte kendisine de aynı şekilde döneceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Ünlü birini kendi evine davet ettiğini gören kişinin büyük bir haberle sevineceğine yorumlanan rüya, iş başvurusunda bulunanların istedikleri sonucu alacaklarına, evlenme teklif etmeye, ailesini gururlandıracak işler yapmaya ve meslekte iyi mevkilerde görev almaya delalettir.

Ne oldum delisi olmaya ve geçmişini unutarak yaşamaya yorumlanan rüya, kişinin başına gelen hiçbir kötülükten ders çıkarmadığını, yaptığı hataları bile sanki başarı elde etmiş gibi ortaya koymasına ve gelecekte de aynı hataları tekrarlamak suretiyle başını derde sokacağına delalet eder. Mevki ve para ile başka insanları ezmeye çalışan rüya sahibinin yalnız bir hayat süreceğini ve çevresi tarafından sevilmeyeceğini de ifade eder.

Sevilen insanlarla geçirilecek güzel zamanların kişinin üzerindeki olumsuz havayı dağıtacağını, bazı sorunlar yüzünden kendini kötü hisseden rüya sahibinin ailesi ve arkadaşlarının desteğiyle ayakta duracağını ve her zaman bu desteği göreceğini işaret eder.

Rüya sahibine iş fırsatı sunacak olan yaşlı ve asil bir kişiye işaret eder. Kişinin bu insandan pek çok konuda yardım alacağını, iş tecrübesi konusunda da destek bulacağını bildirir. Şansın açık olacağını, mesleki konuda yurt dışında eğitim almayı ve maddi kaygılardan uzak, ferah bir hayata sahip olmayı da delalet eder.

Sadece işine odaklanan rüya sahibinin aniden ortaya çıkacak bir fikir sayesinde para kazanacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına alamettir. Çabaların takdir toplayacağı bu dönemde isteklere ulaşmak için daha fazla çalışmak gerektiğine ve disiplinle, azimle hareket eden rüya sahibinin herkesi kendisine hayran bırakacak başarılara imza atacağına yorumlanır.

Dillere destan bir aşk yaşayacak olan rüya sahibinin, gönlündeki insanla çok güzel bir tesadüfle tanışacağına, ailelerin de onayını alarak derhal evlilik işlemlerine başlayacaklarına yorumlanır. Her an mutlu geçecek, uyumlu beraberliklerin müjdecisidir.

Amaçlarına ulaşırken hiçbir engelle karşılaşmayacak olan kişinin, hesapta olmayan mutluluklar yaşayacağına ve işinde beklemediği kadar iyi yerlere gelerek, geleceğini en güzel şekilde inşa edeceğine tabir edilir.

İş nedeniyle çıkılan bir yolculukta tanışılacak biri sayesinde kişinin mevcut işinden ayrılarak, daha iyi koşullarda başka bir yerde çalışmaya başlayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine tabir edilir.

Geçmişi hatalarla dolu kimselerin ilerleyen yıllarda da sürekli arkalarında bıraktıkları olayları düşünerek üzüleceklerini, geleceğe karşı daha umutsuz olacaklarını ve bir türlü iç huzurlarına erişemeyeceklerine alamet eder.

Başarılı işler çıkaran rüya sahibinin nazara uğrayarak bir anda pek çok olumsuzlukla baş etmek zorunda kalacağını ve elinden geleni yapsa da işlerin bir türlü lehine dönmeyeceğine ifade edilir.

Genellikle egosu yüksek kimselerin, kendilerini çok daha iyi konumlarda görmek istediklerine, çalıştıkları iş alanında yükselmek, insanların alkışladığı ve takdir ettiği işler yapmak, önemsenmek isteklerinin ifadesidir. Gerçek yaşamında popülerliği seven, bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen insanların psikolojilerini ifade eder. Görsellik, kişilik, toplumda edinilen yer bakımından pek çok kişi için imrenilecek bir hayata sahip olmayı düşlemek anlamına da gelir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Zılgıt Görmek

Rüyada Zılgıt Görmek

Haziran 15, 2017
165 views
Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada Zıbın Görmek

Haziran 15, 2017
178 views
Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada Ziyaret Görmek

Haziran 15, 2017
158 views
Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada Ziyafet Görmek

Haziran 15, 2017
162 views
Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Haziran 15, 2017
234 views
Rüyada Zorla Evlenmek

Rüyada Zorla Evlenmek

Haziran 15, 2017
178 views
Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyada Zorla Evlendirilmek

Haziran 15, 2017
181 views
Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek

Haziran 15, 2017
196 views
Rüyada Zorlanmak

Rüyada Zorlanmak

Haziran 15, 2017
176 views
Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar Görmek

Haziran 15, 2017
151 views
Bunlar da var!
Rüyada Halay Görmek

Rüyada Halay Görmek

Haziran 15, 2017
153 views
Rüyada Not Defteri Görmek

Rüyada Not Defteri Görmek

Haziran 15, 2017
152 views
Rüyada Sabunlanmak

Rüyada Sabunlanmak

Haziran 15, 2017
138 views
Rüyada Ölen Birisini Görmek

Rüyada Ölen Birisini Görmek

Haziran 15, 2017
200 views
Rüyada Tablo Görmek

Rüyada Tablo Görmek

Haziran 15, 2017
137 views
Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Haziran 15, 2017
151 views
Rüyada Para Almak

Rüyada Para Almak

Haziran 15, 2017
200 views
Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Haziran 15, 2017
173 views
Rüyada İkaz Görmek

Rüyada İkaz Görmek

Haziran 15, 2017
134 views
Rüyada Rütbe Görmek

Rüyada Rütbe Görmek

Haziran 15, 2017
137 views