Rüyada Saç Çekmek

Rüyada Acı Görmek

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada Uçak Düşmesi

Rüya Tabirleri Haziran 15, 2017
245 views

Rüyada uçak düşmesi, rüya sahibinin hep imkânsızı hedeflediği, onun peşinde koştuğu, yorulduğu ama aradığını bulamadığı şeklinde tabir edilir. Çok yüksek ve ulaşılamaz hedefleri olan bir kimsenin varlığına tabir edilirken kişinin hayallerinin en tepelerde olması nedeni ile hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bu hayalleri yüzünden düşüşünün de bir o kadar sert olacağına ve eğer kafa yapısını değiştirmezse hiçbir zaman mutluluğu yakalamayacağına ve hedeflerini de gerçekleştiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada uçağın düştüğünü görmekle uçak düşmesi aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin hedeflerini, ideallerini ve beklentilerini daha gerçekçi bir hale getirmezse başarısızlıklarının hiçbir zaman sonunun gelmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada uçak kazası görmek hayal kırıklığı yaşamaya, sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşmaya, plan ve projelerin istenilen ilgiyi ve takdiri görmeyecek oluşuna bu nedenle de gözyaşlarının akıtılacağına delalet eder.

Rüyada uçağın denize düşmesi, hayırlı bir rüyadır. Gözü çok yükseklerde olan rüya sahibinin, gireceği işlerde çok zorluk çekse bile hedeflediği yerlere geleceğine ve çok başarılı olacağına ve herkes tarafından parmakla gösterilen bir adam olacağına alamet edilir.

Rüyada deniz görmek, rüyayı gören kişinin, şimdiye kadar hayal kurduğu şeylere kavuşacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada uçak düşmesi ve yanması iyidir. Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağı, sorunlarının biteceği, içine düştüğü çaresiz durumun da artık ortadan kaybolacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada uçağın yükseldiğini görmek, başarıya alamet eder ve rüya sahibinin kendisini mesleğinin en tepesine taşıyacak kadar başarılı olacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına tabir edilir.

Rüyasında avcı uçağı gören kişinin bilmediği bir düşmanı vardır. bu rüya sizin yakında bir zarara uğrayacağınıza veya sizi çekemeyen bir kimse eliyle bir bela başınıza geleceğine işarettir. Rüyada avcı uçağının düşmesi ise düşmanın kahrolmasına veya sizden uzaklaşmasına delalet eder.

Rüyada uçağa binen kişi arkadaşlarından veya çok sevdiği bir kimseden kendisini mutlu edecek veya ferahlatacak bir haber alır. Bu rüya yakın zamanda yapacağınız bir yolculuğa da işaret olabilmektedir. Uçağa binip uçağın havalanmadığını görmek bazı dilekleriniz için beklemeniz gerektiğine, uçağa binip onun hareket ettiğini görmek de uzun bir seyahate işaret etmektedir.

Rüyada uçak satın alan kimse karlı girişimlerde bulunur veya mevki olarak yükseleceği bir işe girer. Uçak satın almak genellikle iş hayatında yaşayacağınız başarılardır. Uçak satın alan kişi kariyer yapar ya da büyük makam sahipleri ile toplantılara girer.

Rüyada uçağa binip, onu kullanan kişinin kısa zamanda gerçekleştireceği çok önemli olaylar ve hadiseler meydana gelir. Bu rüya size muhtaç olan kişilere ve sizin sayenizde ancak çözüme kavuşacak olan problemlere de işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi yapacağı bazı yardımlarla insanların ferahlamalarına olanak verir.

Rüyada bir beladan kurtulmaya, bir tehlikeyi atlatmaya işarettir. Bu nedenle uçaktan inen kişi eğer sıkıntıdaysa o sıkıntılardan kurtulur, korktuğundan emin olur, başına gelecek bir bela Allah’ın izni ile ondan uzaklaşır ve selamete erer.

Rüyada uçağın yükselmesi genellikle mevkinin artması ve gören kişinin de yükselmesine işarettir. Bu nedenle rüyada uçağın yavaş bir şekilde yükseldiğini gören kimse de yavaş ama emin adımlarla yükselir. Uçağın hızlı bir şekilde yükselmesi ise kişinin hiç beklemediği bir anda makam ve mevki sahibi olmasına veya tüm kademeleri çok hızlı bir şekilde atlayarak yükselmesine delalet eder.

Rüyasında bir uçağın dosdoğru ve dümdüz gittiğini gören kişi de hangi işle meşgulse veya rüyayı gördüğü zamanlarda herhangi bir iş yapıyorsa onda muvaffak olur. bu rüya sizin yaptığınız her eylemde başarılı olacağınıza veya kendi hayatınızda çoğu zaman hayırlı ve güzel şeylerle karşılaşacağınıza da yorulmaktadır.

Rüyada uçağın arızalanması, bir suç nedeniyle soruşturma yiyeceğinize veya işlemediğiniz bir suç ile itham edileceğinize ama sonunda kendinizi aklayacağınıza yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya iş hayatında yaşanacak bazı başarısızlıklara veya küçük çaplı hastalıklara da yorumlanabilmektedir.

Rüyada uçak yapan yani onu imal eden kimse, çok sık rastlanmayacak bir başarıya ulaşır. Bu rüya dünya hayatında her zaman ilgi görüp insanların saygısını kazanacağınıza; her zaman altınızda çalışacak emriniz altında bulunacak kişilerin olacağına işaret eder.

Rüyada havada uçakla oyunlar yapmak, sizin yetenekli ve marifetli bir kimse olduğunuzun göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse, insanlara faydası dokunan, onların işlerini gören, el yeteneği, pratik zekası ile toplumda daima aranan ve istenen bir kişidir.

Rüyada uçağın parçalanması yaşanılacak bir felakettir. Bu rüya gören kişinin içinde bulunduğu toplumda meydana gelecek fitneye, bu toplumun huzurunu bozacak ve insanlar arasında kargaşa çıkaracak münafıkların varlığına, yeni giriştiğiniz bir takım işlerin aslında sizin için hayırlı olmamasına yorulabilmektedir.

Rüyada görülen uçak pisti, eğer üstünde uçaklar varsa her anlamda bereketli ve güzel bir dönemin sizi beklediğine işarettir. Bazen de bu rüya içinde zengin ve başarılı insanların bulunduğu bir kuruma, bir şehre veya ülkeye de delalet edebilmektedir.

Rüyada havalanan bir uçağın piste inmesi, işlerinizin başarıyla ve karlı bir şekilde sonuçlanacağına, sizin de bu başarılar sonucunda istediğiniz mertebeye ulaşacağınıza işarettir. Bu rüya bazen de sonuçlanmasını istediğini herhangi bir probleminizin en güzel ve hayırlı bir şekilde bitip eğer sıkıntı yaşıyorsanız bu sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada uçak bileti alan veya herhangi bir yerde uçak bileti gören kişi yakın zamanda güzel bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk ya kara ya da deniz yolundandır. Bu rüya bazen de yeni bir işe girmeye veya farklı mekanlarda bulunup yeni insanlar tanımaya da yorulabilmektedir.

Bu rüyayı gören kişi başına gelecek her felaketten veya musibetten kurtularak her seferinde feraha erer ve rahatlar. Uçak kazasından sağ kurtulan kimse gerçek hayatta huzurlu ve güzel bir hayata kavuşur.

Rüyada uçağa binecekken onu kaçırıp binemediğini gören kimse, gerçek hayatta da eline geçen bir fırsatı değerlendiremez. Bu rüya sizin için hayırlı ve güzel olacak bir işi terk edip yararsız ve belki de size kötülüğü dokunacak işler ve arkadaşlar peşinde koşacağınıza, doğru yoldan ayrılmaya ve yanlış yollara sapmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada uçağın patlaması, gören kişinin yaşadığı toplumda çıkacak bir fitne, meydana gelecek kötü bir hadisedir. Bu rüya insanların doğru yoldan ayrılıp küfre düşmelerine, kendilerine zarar verecek eylemler peşinde koşmalarına, günaha dalmalarına veya ahireti unutup tamamen dünyevileşmelerine de yorulabilmektedir.

Rüyada iki uçağın çarpıştığını gören kişi gerçek hayatta iş arkadaşlarından birisi ile ters düşer ve küçük çaplı bir anlaşmazlık yaşar. Bu rüya genellikle gerçek yaşamda meydana gelecek tartışmalara, münakaşalara veya kavgalara da yorulabilmektedir. Böyle bir rüya gören kimse insanlarla fikir uyuşmazlığı yaşar ve onlarla tartışır.

Rüyada görülen hostes genellikle size yardım edecek bir kadındır. Eğer sıkıntı içindeyseniz veya başınızda herhangi bir bela varsa bu rüya size yakında bir kadının eliyle ulaşacak yardımın göstergesidir. Rüyada yaşlı bir hostes yaşlı bir kadına, genç bir hostes ise genç bir kadından size ulaşacak ihsan ve ikrama işaret eder.

Rüyada görülen askeri uçak genellikle vatani göreve delalet eder. Bu rüyayı gören kişi eğer bu iş için ehil olan birisi ise yakında askere gider veya onun yakınında bulunan genç bir erkeği askere yollar. Bu rüya bazen o ülkenin ordusuna ve askerine de işarettir.

Rüyadaki beyaz uçak genellikle hayırlı bir iştir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse çok hayırlı ve kendisine güzellikler getirecek bir işe girer. Böyle bir rüya berekete, ulaşacak nimetlere ve her anlamda sıkıntıdan kurtulup tamamen ferahlamaya da delalet edebilmektedir.

Rüyada görülen uçak kişinin içindeki yükselme isteğidir. Özellikle çalışan kişiler için bu rüya işlerinizde yükselmek istediğinize veya ulaşmak istediğiniz mertebeye işaret eder. Rüyasında uçak gören kimsenin bilinç altında bazen de yaşadığı bütün sıkıntılardan kurtulma, ferahlama ve her anlamda bulunduğu yerden uzaklaşma düşüncesi vardır. Bu rüya sizin kurtulmak için bir yol aradığınızın ve aklınızın bir köşesinde daima gitme isteği bulunduğunun göstergesidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Zılgıt Görmek

Rüyada Zılgıt Görmek

Haziran 15, 2017
165 views
Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada Zıbın Görmek

Haziran 15, 2017
178 views
Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada Ziyaret Görmek

Haziran 15, 2017
159 views
Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada Ziyafet Görmek

Haziran 15, 2017
162 views
Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Haziran 15, 2017
234 views
Rüyada Zorla Evlenmek

Rüyada Zorla Evlenmek

Haziran 15, 2017
178 views
Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyada Zorla Evlendirilmek

Haziran 15, 2017
181 views
Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek

Haziran 15, 2017
197 views
Rüyada Zorlanmak

Rüyada Zorlanmak

Haziran 15, 2017
176 views
Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar Görmek

Haziran 15, 2017
151 views
Bunlar da var!
Rüyada Labirent Görmek

Rüyada Labirent Görmek

Haziran 15, 2017
151 views
Rüyada Saç Taramak

Rüyada Saç Taramak

Haziran 15, 2017
157 views
Rüyada Rahatlamak

Rüyada Rahatlamak

Haziran 15, 2017
161 views
Rüyada Geç Kalmak

Rüyada Geç Kalmak

Haziran 15, 2017
179 views
Rüyada Elbise Diktirmek

Rüyada Elbise Diktirmek

Haziran 15, 2017
149 views
Rüyada Namazlık Görmek

Rüyada Namazlık Görmek

Haziran 15, 2017
130 views
Rüyada Haciz Görmek

Rüyada Haciz Görmek

Haziran 15, 2017
139 views
Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Haziran 15, 2017
177 views
Rüyada La İlahe İllallah Demek

Rüyada La İlahe İllallah Demek

Haziran 15, 2017
161 views
Rüyada Dağlar Görmek

Rüyada Dağlar Görmek

Haziran 15, 2017
131 views
Rüyada Acele Görmek

Rüyada Acele Görmek

Haziran 15, 2017
148 views