Rüyada Hamama Gitmek

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada Öğretmeni Görmek

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüya Tabirleri Haziran 15, 2017
254 views

Rüyada dalgalı deniz görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta hayal edilen ve çok istenen başarılara uzun ve zorlu yollar aşıldıktan, rakiplere ve düşmanlara karşı çok büyük mücadeleler verildikten ve çok büyük yorgunluklar ve hastalıklar çekildikten sonra kavuşulacağına alamet edilir. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise, gönül ilişkileri ile ilgili sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada deniz görmek ile ilgili tüm bilgiler için buraya bakabilirsiniz.

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, iş hayatında çok iyi işlere imza atmaya ve çok büyük paralar kazanarak mal ve mülk sahibi olmaya delalet edilir.

Rüyada dalga gören kişinin, işi ya da eğitimi ile çok büyük bir değişime gideceğine ve çok istediği bir alanda eğitim alacağına ya da çalışacağına delalet edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, dünyada çok büyük ve çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına ve çok yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada dalgadan kaçmak, rüyayı gören kişinin, hayatında gerçekleştireceği atılımları ve yenilikleri yaparken bir ara sıkıntıya düşeceğine ve daha sonra düze çıkacağına ve başarıya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada gemi görmek, rüya sahibinin, sıkıntıdan, üzüntüden ve hastalıktan kurtulacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine ve atılan hatalı adımların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada dalgalı deniz izlemek, hayal edilen ve çok istenen amaçlara ve hedeflere en ulaşmak için kısa süreli bir zorluk yaşanacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine ve çok büyük bir ferahlama yaşanacağına tabir eder.

Rüyada dalgaya kapılmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında Allah yolundan çıktığına ve yeri geldiğinde yalan söyleyip hile yaptığına işaret edilir. Aynı zamanda, sosyal hayatta insanlara çok kötü davranmaya, yardım isteyen insanlara zarar vermeye ve kötü yola girmeye tabir edilir.

Rüya sahibinin ne denli dirayetli biri olduğunu gösteren rüya, bugüne kadar çekilen onca sıkıntının kişide herhangi bir negatifliğe neden olmadığını, tam tersine yaşanan sorunların sadece daha da hırsla yapılan işe sarılmaya neden olduğuna alamet eder. Her işi hakkıyla yapmak isteyen rüya sahibinin önüne çıkan engeller karşısında moralini hep yüksek tuttuğuna, zaman zaman kadere karşı geldiğine ama sonuç ne olursa olsun asla moralini bozmadığına yorumlanır.

Evdeki hesabın çoğu zaman çarşıya uymadığını, kurulan hayallerin kişiyi ileri götürmek yerine, mevcut durumunu daha da kötüleştirdiğine, ayakları yere basan planlar kurulmadıkça daha fazla problemle uğraşmak zorunda kalınacağını tabir eder. Dalgalı denizde boğulup ölen kişi işini kapatır, iflas eder, dibe batar ama sonrasında yeniden başlamak için uygun fırsatlar bulur. Bir bitişin, daha iyi başlangıçlara neden olacağını tabir eder.

Ekmeğini taştan kazanan rüya sahibinin, yaşadığı zorluklar, verdiği mücadelelerle her zaman ayakta kalmayı başardığına yorumlanır ve yılgınlığa kapılmadan, tembellik yapmadan çalışıldığına, kazancın da, nasibin de bollaşacağına alamettir.

Doğru zamanda, doğru kimselerle tanışmanın sonucunda rüya sahibinin hayallerine ulaşacağına, önündeki yolun çok zor olacağını, fakat sağlam durarak her zorlukla kolayca mücadele edilebileceğini ifade eder. Şans kapılarının açıldığını bildiren rüya, aynı zamanda kişinin gönlü açık biri olduğunu da işaret eder.

Kendinden büyük insanlarla iş yapmak ve iş dünyasında dev rakiplere kafa tutmak anlamına gelen rüya, kişinin kalbindeki güce, kendine olan imanına güvenerek hareket edeceğine, bu şekilde devam etmesi halinde asla başarısızlığa kapılmayacağına yorumlanır.

Duygu ve düşünceleri karmakarışık olan rüya sahibinin ne yapacağını bilmeden hareket ettiğini, bir türlü kendisine uygun bir yön çizemediğini, hayatını düzene sokamadığı için aile yaşantısında da istediği hale getiremediğini bildirir. Kişinin nereye giderse gitsin manevi anlamda kendini iyi hissetmediğine, sürekli eksikliğini duyduğu şeylerin varlığına yorumlandığı gibi, inancına dört elle sarılmasının ve Allah’a sığınmasının en iyi çözüm olacağını ifade eder.

Sakin ve huzurlu yaşayan, hayatında büyük problemler olmayan rüya sahibinin bir anda tüm düzeninin alt üst olmasıyla yaşayacağı sarsıntının ruh dünyasını da zora sokacağını ifade eder. Sonu iyi olacak diye düşünülen bir işe tüm birikimini yatıran kişinin ortak iş yaptığı insanlar tarafından dolandırılacağını, varlık içindeyken yokluğa düşeceğini ve fakir bir hayata yaşayacağını tabir eder.

Sorunlardan kaçmak yerine üstüne giderek çözmek isteyen rüya sahibinin büyük bir karmaşa içinde kalacağına, iyi niyetini suistimal edenlerle mücadele edeceği gibi, düşmanlarına da korkmadığını göstereceğini işaret eder. Kendine güvenen ve cesur davranan rüya sahibinin emeline ulaşacağını, asla inancını yitirmeden yaşayacağını tabir eder.

Ekmeğini taştan çıkaran rüya sahibinin kısmetli bir hayat süreceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına yorumlanır. Hayat boyu derin mücadeleler verileceğine yorumlanan rüya, asla ümitsizliğe kapılmadan her işe devam edileceğine, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına yorumlanır.

İçine düştüğü durumdan, karmaşadan kurtulmak için çözüm bulmaya çalışan rüya sahibinin, geçmişiyle yüzleşeceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına tabir edilir. Doğru analizler yaparak işte başarıya ulaşmanın habercisi olan rüya, yanlışlardan uzak durmak suretiyle yaşandığı takdirde sorunları geride bırakacak olan rüya sahibinin mutluluğu bulacağına delalettir.

Temkinli yaklaşılacak bir işe alamet eden rüya, bu dönemde gelecek iş tekliflerinde kişinin dikkatli olması gerektiğine, karşısına kötü niyetli insanların çıkabileceğine ve elindeki mallarda eksilme yaşayacağına tabir edilir.

İşleri bozuk olan rüya sahibinin nihayet güzel haberler alacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına alamet eder.

İç huzurun sona ereceği, ruhsal bunalımlara girileceği kaotik bir durumu işaret eder ve kişinin hazırlıksız yakalanacağı olumsuzluklar nedeniyle hem işinde, hem de aile ortamında çok sayıda huzursuzluk yaşayacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına alamet eder.

Yaşama karşı her zaman dirayetli olmak, mala mülke değil, gönül zenginliğine heves etmek suretiyle mutlu olunacağına, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına yorumlanır.

Şerefiyle yaşayan rüya sahibinin kendisine yapılan kötü niyetli teklifleri geri çevireceğine, daha fazla para kazanma imkanı olsa dahi kanaatkar davranacağını bildirir. Asla kendine ait olmayan paraya, mala göz dikmeden yaşayacak olmanın, ekmeğini kazanırken alın teri dökmenin ifadesidir.

Berekete, hayal edilene ulaşmaya, en güzel mutlulukları yaşamaya, iyi bir evlilik yapmaya ve iş konusunda yükselişe geçmeye yorumlanır. Güç ve iktidar sahibi olmanın verdiği hazza yorumlanan rüya, ruh eşini bulmaya, bekarlar için aynı amaca hizmet eden biriyle evlilik gerçekleştirmeye de tabir edilir.

İstenmeden çıkılacak bir yolculuğun işaretidir. Zorla gidilen bu yolda kişi başına gelecek aksiliklerden dolayı çok mutsuz olacağı gibi, aile yaşantısında da işlerin yolunda gitmemesi yüzünden kasvet yaşayacağına, bu dönemi sükunet içinde geçirmesi gerektiğine yorumlanır.

Ani kararların sadece zarara neden olacağını ifade eden rüya, bu dönemde borçların artacağı konusunda uyarı verir. İş yaşantısındaki riskleri görmenin, atılacak adımlarda fazla aceleci davranmamanın iyi olacağını bildirir.

Kişiyi gaza getiren, öfkesini artıran ve söylediği sözlerle rüya sahibini sürekli olarak olumsuz etkileyen bir tanıdığa alamet eder.

Ölümler, hastalıklar ve mücadelelerle geçen zamanların sonunda tam olarak huzura erilmese de, hayatın normale dönmeye başlayacağını, kişiyi zorlayan olumsuzlukların daha da güçlü kılacağına tabir edilir.

Yanlış bir hamlenin kişinin hayatında büyük bir olumsuzluğa neden olacağına delalet eder. Başa geçilen bir işi batırmak, maddi imkanların yönlendirildiği yatırımlardan istenen sonuçları alamamak demek olduğu gibi, hastalanmak, günlük hayat rutininin dışına çıkmak anlamına da gelir. Gereksiz kalabalıkların kişiyi dağıtacağını, motivasyonunu kaybedeceğini de işaret eder.

Gözü karalığı sayesinde iş dünyasında kendine önemli bir yer edinen rüya sahibinin korkusuzluğu sayesinde hiçbir sıkıntıda pes etmeyeceğini tabir eder. Aşık olup, yıldırım hızıyla evlenenlerin kısa süre sonra yaptıkları seçimin kendileri için hiç de uygun olmadığını anlayacaklarını ve hayal kırıklığı içine düşeceklerini de ifade eder.

Karışıklık, sağlık sorunları yaşamak, işlerde aksiliklerin çıkması, anlaşmaların bozulması, iflas gibi sorunlarla uğraşılacak bir dönemin işaretçisidir.

İç huzurun bozulduğu, kişinin yaşadığı hayattan memnun olmadığı, sürekli bir tedirginlik içinde kaldığını ifade eder. Ruh dünyalarında büyük çatışmalar yaşayan kimseleri tabir eden rüya, günlük hayata adapte olmakta çekilen güçlüğün de simgesidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Zılgıt Görmek

Rüyada Zılgıt Görmek

Haziran 15, 2017
225 views
Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada Zıbın Görmek

Haziran 15, 2017
240 views
Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada Ziyaret Görmek

Haziran 15, 2017
214 views
Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada Ziyafet Görmek

Haziran 15, 2017
224 views
Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

Haziran 15, 2017
307 views
Rüyada Zorla Evlenmek

Rüyada Zorla Evlenmek

Haziran 15, 2017
249 views
Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyada Zorla Evlendirilmek

Haziran 15, 2017
238 views
Rüyada Zombi Görmek

Rüyada Zombi Görmek

Haziran 15, 2017
263 views
Rüyada Zorlanmak

Rüyada Zorlanmak

Haziran 15, 2017
236 views
Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar Görmek

Haziran 15, 2017
207 views
Bunlar da var!
Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Haziran 15, 2017
202 views
Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus Görmek

Haziran 15, 2017
181 views
Zuhurat Baba Türbesi

Zuhurat Baba Türbesi

Nisan 11, 2016
4.139 views
Pertevniyal Valide Sultan Camii

Pertevniyal Valide Sultan Camii

Mayıs 3, 2016
2.721 views
Rüyada Ofis Görmek

Rüyada Ofis Görmek

Haziran 15, 2017
208 views
Rüyada Gasp Edilmek

Rüyada Gasp Edilmek

Haziran 15, 2017
209 views
Rüyada Kafa Kesmek

Rüyada Kafa Kesmek

Haziran 15, 2017
209 views
Rüyada Ocak Görmek

Rüyada Ocak Görmek

Haziran 15, 2017
202 views
Rüyada Madımak Görmek

Rüyada Madımak Görmek

Haziran 15, 2017
199 views
Rüyada Ablasını Görmek

Rüyada Ablasını Görmek

Haziran 15, 2017
197 views
Rüyada Rahim Görmek

Rüyada Rahim Görmek

Haziran 15, 2017
205 views